Honor 10 získava v rámci aktualizácie elektronickú stabilizáciu, ktorá ponúkne kvalitnejšie fotografie a video

Zdroj: YouTube - gsmarena.com

Je to len pár týždňov, čo sa u nás začal predávať veľmi dobre vybavený smartfón Honor 10, a už výrobca pre túto novinku vydáva veľmi dôležitú softvérovú aktualizáciu, ktorá prináša kľúčové zlepšenie samotného zadného fotoaparátu. V rámci novej aktualizácie totiž Honor 10 nezíska iba množstvo bezpečnostných záplat, ale aj EIS.

Majitelia Honoru 10 tak po novej aktualizácii získavajú elektronickú stabilizáciu známu pod skratkou EIS. Tá by sa mala postarať o lepšie stabilizovaný zadný fotoaparát, čím by tento krok mohol prispieť ku kvalitnejším fotografiám či zaujímavejšiemu videu, keďže elektronická stabilizácia prinesie o niečo stabilnejší obraz.

Je skvelé, že Huawei myslí aj na používateľov smartfónov značky Honor a aj pre tieto modely prináša neustále nové aktualizácie so zaujímavými funkciami. EIS stabilizácia síce nie je žiadna revolučná vychytávka, no určite táto schopnosť majiteľov smartfónu Honor 10 poteší. Huawei v týchto dňoch vydal novú softvérovú aktualizáciu aj pre vlajkové smartfóny Huawei P20 a P20 Pro, ktoré taktiež prinášajú zlepšenie fotoaparátu.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: zdroj: youtube – Gsmarena.com

Náš TIP:   Huawei pripravuje špičkový smartfón bez škaredého zárezu do displeja! Prekoná iPhone X?
Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 16 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.