Honor 8 vraj nedostane Android 8, tvrdí samotný výrobca!

Ak si používateľom smartfónu Honor 8 a čakal si na novú aktualizáciu, ktorá by priniesla nový Android 8 Oreo a množstvo nových a zaujímavých funkcií, tak pre teba pravdepodobne máme zlú správu. Kým ešte donedávna to vyzeralo tak, že Honor 8 obdrží spolu s ďalšími modelmi najnovší Android 8 Oreo, teraz toto tvrdenie priamo Honor zniesol zo stola.

Jeden z majiteľov smartfónu Honor 8 sa spoločnosti Honor India na jej Twitter účte dotazoval, že chce už nový Android 8 Oreo. Následne mu prišla odpoveď v zmysle, že Honor 8 nie je kompatibilný s aktualizáciou systému Android 8 Oreo.

Pokiaľ ide o dôvod, pre ktorý by Honor 8 nemal získať najnovší Android 8, tak Honor ako dôvod uviedol hardvérové a softvérové obmedzenia. Dnes tak momentálne nevieme, aký osud nakoniec smartfón Honor 8 postihne a či vôbec spoločnosť Honor 8 vie, či ho chce alebo nechce aktualizovať na najnovší Android. Pravdepodobne si teda budeme musieť počkať na nejaké ešte ďalšie vyjadrenie, ktorým by sa toto mohlo potvrdiť alebo vyvrátiť.

RECENZIA | Honor 8: sympatický smartfón s veľmi dobrou výbavou

KOMENTÁRE