Honor 10 získa novú aktualizáciu, ktorá zvýši výkon procesora až do 60 percent! To nie je všetko

Zdroj: YouTube - Unbox Therapy

Majitelia cenovo dostupnej vlajkovej lode Honor 10 majú určite dôvod na radosť. Je to len mesiac, čo spoločnosť Huawei predstavila novú technológiou s názvom GPU Turbo pre niekoľko desiatok svojich smartfónov, a už sa objavili informácie o dostupnosti novej technológie aj pre Honor 10.

Technológia GPU Turbo dôkáže zvýšiť výkon procesora až o 60 percent a zároveň znížiť záťaž hardvéru na batériu až do 30 percent. Z tejto novej technológie sa určite stane fenomén, ktorý bude chcieť získať bezplatne každý z majiteľov Huawei alebo Honor smartfónov. Samotná technológia bude dostupná pre vybrané smartfóny už l v rámci novej aktualizácie, čiže výrobca nepotrebuje pre navýšenie výkonu vykonať žiaden hardvérový zásah, ale naopak bude stačiť iba softvérová úprava.

Honor 10

Zdroj: gsmarena.com

Huawei spúšťa v týchto dňoch nové beta testovanie pripravovanej aktualizácie pre smartfón Honor 10, ktorá by okrem rôznych vylepšení a bezpečnostných záplat, mala taktiež ponúknuť práve novú technológiou GPU Turbo. Do samotného testovania je sa aktuálne možné pripojiť prostredníctvom čínskej komunity, no a môžeme predpokladať, že ak pôjde všetko tak ako má, Huawei môže novú technológiu vydať pre Honor 10 už v najbližších týždňoch.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: zdroj: YouTube – Unbox Therapy

Náš TIP:   Honor 10 s 8 GB RAM príde do predaja už zajtra. Má to ale veľký háčik!
Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 16 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.