Honor 9 Lite oficiálne: 4 fotoaparáty, vysoký výkon a displej bez rámčekov

Čínska spoločnosť Honor dnes predstavila veľmi zaujímavý smartfón, ktorý ponúka až štyri kamery. Novinka je momentálne určená pre západoeurópske trhy a nie je vylúčené, že sa neskôr objaví v celej Európe. Honor 9 Lite v Číne existuje už nejaký ten piatok a jedná sa o jeden z dobre predávaných modelov, ktorý prináša 4 fotoaparáty, zaujímavý dizajn a dobrú výbavu.

Prezident spoločnosti Honor vyhlásil, že spoločnosť sa plánuje aj naďalej rozvíjať na domácom trhu v Číne a úlohou spoločnosti bude priniesť zaujímavé produkty aj na globálne trhy. Novinka pod kapotou ponúkne 8-jadrový procesor Kirin 659, ktorému sekundujú 3 GB operačnej pamäte RAM, 32 GB úložisko s možnosťou rozšírenia a batéria s kapacitou 3340 mAh. Honor 9 Lite zaujme veľkým 5,65″ displejom s pomerom strán 18:9 dobrou jemnosťou.

Novinka sa v týchto dňoch dostáva do predaja za cenu 229 eur a bude dostupná zatiaľ exkluzívne pre Nemecko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko a Veľkú Britániu. Honor 9 Lite bude dostupný v čiernom, modrom a šedom prevedení. Honor 9 Lite tak bude jeden z najzaujímavejších modelov strednej triedy od tohto čínskeho výrobcu, pretože ponúkne 13 Mpx + 2 Mpx fotoaparát na prednej aj zadnej strane. Vďaka tomu si tak fanúšikovia selfies prídu na svoje.

via: gsmarena.com

KOMENTÁRE