Hráči pozor! Nvidia predstaví novú grafiku RTX 2080 už o pár dní. Vieme, viac!

zdroj: pcworld.com

Iba krátka po tom, ako spoločnosť predstavila informácie o technológii Turing GPU a novom Quadro RTX hardvéri, na Twitter účte GeForcu bolo publikované nové teaserové video, ktoré je akýmsi náznakom toho, že sa máme na čo tešiť.

Herný sviatok by sa mal konať už 20. augusta. V tento deň by totiž mala spoločnosť Nvidia predstaviť nové grafické karty, medzi ktorými bude špičkový model GeForce RTX 2080. V zaujímavom videu je vidieť, ako sa ľudia v komentároch dohadujú nad budúcim názvom samotnej karty. Nie je to totiž tak dávno, čo sa rátalo s tým, že Nvidia predstaví karty rady 1100. Nakoniec však došlo k zmene, rada 1100 nebude a Nvidia príde rovno s radou 2000.

Nové karty prinesú brutálny výkon

Nová karta bude predstavená už budúci týždeň na Gamescone. Môžeme očakávať brutálnu dávku výkonu a množstvo nových softvérových vylepšení, ktoré hráčom ponúknu ešte lepší zážitok pri hraní hier. Plánuješ kúpiť novú kartu RTX 2080?

Zdroj: pcworld.com, úvodný obrázok: pcworld.com

Náš TIP:   Prehliadač Google Chrome si neinštalujte! Microsoft touto správou oslovil všetkých používateľov!
Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 16 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.