iOS 12 obsahuje vážnu chybu. Správy sa posielajú nesprávnym kontaktom

Zdroj: pexels.com

Apple oficiálne vydal nový softvér iOS 12 ešte v priebehu minulého mesiaca. Nový iOS kladie predovšetkým dôraz na lepšiu rýchlosť a optimalizáciu systému. Apple však nezabudol ani na množstvo vylepšení a najnovší softvér prináša zaujímavé novinky, medzi ktorými je aj zlučovanie vlákien správ. Teraz sa však zdá, že táto funkcia dopadla pre Apple fiaskom.

Viacerí užívatelia iPhonov sa na sociálnych sieťach sťažujú, že sa ich správy odosielajú nesprávnym kontaktom a v praxi správu obdrží úplne niekto iný, než bol zvolený príjemca. Na túto chybu narazila aj spoločnosť PiunikaWeb.

Je zaujímavé sledovať, ako ďaleko sa prípad týkajúci sa novej softvérovej chyby u iOS 12 dostane. Množstvo užívateľov napísalo negatívne príspevky aj na fórum Spoločnosti Apple, kde však jablčná spoločnosť stále neuviedla svoje stanovisko. Samotný problém sa v tejto chvíli môže dotýkať už niekoľko tisíc používateľov.

Zdroj: latesthackingnews.com, úvodný obrázok: pexels.com

Náš TIP:   Samsung dosiahol rekordné zisky. Má sa Apple obávať?
Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 16 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.