Obľúbený seriál Teória veľkého tresku navždy končí. Vieme, prečo!

zdroj: variety

Teória veľkého tresku je americký sitkom, ktorý máme možnosť sledovať už niekoľko rokov. Tvorcovia tohto seriálu natočili až 279 dielov, pričom každý jeden prináša jedinečný humor. Tvorcovia sitkomu práve oznámili, že dokončujú poslednú dvanástu sériu.

Portál EW.com informuje, že za koncom Teórie veľkého tresku, môže byť herec Jim Parsons, ktorý stvárňuje nezabudnuteľného zapáleného vedca Sheldona Coopera. No a v zhľadom k tomu, že show nemôže pokračovať ďalej bez Sheldona, z dvanástej série sa pravdepodobne stane posledná, konštatuje EW.com.

Teória veľkého tresku má byť zakončená fenomenálnym koncom

Obľúbený seriál Teória veľkého tresku si získal srdcia kritikov. Je to jeden z mála sitkomov, ktorý bol nominovaný na cenu Emmy až 52-krát, pričom 10 Emm reálne získal. Aký máš názor na seriál Teória veľkého tresku?

Zdroj: aktuality.sk, úvodný obrázok: variety.com

Náš TIP:   Huawei začal s budovaním 5G siete. Čaká nás neskutočná rýchlosť internetu?
Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 16 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.