Patenty ukazujú, že sklápaci telefón od Samsungu bude mať displej citlivý na tlak

Už niekoľokrát sme v minulom roku písali o pripravovanom futuristickom smartfóne od spoločnosti Samsung, ktorý ponúkne sklápaciu konštrukciu. V poslednej dobe sa o pripravovanom smartfóne stále objavuje viac a viac informácií, a tomu niet divu, keďže sa očakáva, že by Samsung nový telefón mohol predstaviť už možno v tomto roku.

Novinka ponúkne flexibilné materiály, ktoré umožnia ohýbanie samotnej konštrukcie. Najnovšie uniknuté patenty prezrádzaju, že nový Samsung môže obsahovať displej citlivý na tlak, čím by sa Samsung mierne viac priblížil k iPhonom a telefón by tak mohol ponúknuť viacero funkcií, ktoré budú závisieť od sily, ktorú užívateľ vyvinie pri stlačení nejakého miesta na obrazovke.

Sklápaci smartfón od Samsungu viaceré zdroje označujú ako Galaxy X. Doslova ako revolučné zariadenie od Samsungu, ktoré bude ukazovať nový trend. Nie je však tajomstvom, že to Xko si pravdepodobne Samsung môže požičať od Applu, keďže aj nový iPhone X označuje aktuálny vrchol technológií. V tomto momente ešte však nie je jasné, kedy sa „revolučného“ telefónu od Samsungu dočkáme a aký bude jeho skutočný názov.

KOMENTÁRE