Samsung predstaví špeciálnu edíciu Galaxy Note 8 k zimnym olympijským hrám

Ako iste vieš, tento rok sa konajú ďalšie zimné olympijské hry, ktoré sa budu tentokrát konať v meste PyeongChang v Južnej Kórei a hry sa budú odohrávať od 9. do 25. februára. Spoločnosť Samsung ako jeden z hlavných sponzorov týchto hier, poskytne opäť zamestnancom a športovcom limitovanú edíciu svojho špičkového smartfónu Galaxy Note 8.

Limitovaná edícia bude mať lesklú zadnú stranu, na ktorej nájdeme päťkruhové logo olympijských hier a nebude chýbať ani text PyeongChang 2018. Rám telefónu spolu s tlačidlami bude zlatej farby, čím by mohol priniesť väčšiu exkluzívnosť už na prvý pohľad.

Vlajková loď Galaxy Note 8 PyeongChang 2018 bude obsahovať už niekoľko špeciálnych tapiet a aplikácie s témou olympijských hier. Viceprezidentka spoločnosti Samsung Electronics v tlačovej správe uviedla, že vďaka Note 8 budú športovci neustále v kontakte a budú môcť zachytiť všetky zaujímavé momenty svojho života.

V tejto chvíli zatiaľ neexistujú informácie o tom, kedy spoločnosť Samsung oficiálne predstaví svoju vlajkovú loď v limitovanej edícii olympijských hier 2018. Určte sa však bude jednať o opäť zaujímavú exkluzivitku, ktorej bude vyrobených iba niekoľko tisíc kusov, takže sa môžeme v okolí odlišovať. Zatiaľ ale nie je isté, či sa limitovaná edícia dostane do predaja aj u nás.

KOMENTÁRE