Takto má vyzerať Sharp Aquos S3. Kópia iPhonu X?

Spoločnosť Sharp, ktorá je u nás známa hlavne ako výrobca televízor, pripravuje zaujímavý smartfón s názvom Sharp Aquos S3, ktorý si berie inšpiráciu z najvyššej triedy telefónov, a to rovno od modelu iPhone X.

Pripravovaný smartfón Sharp Aquos S3 sa teraz objavil na fotografiách, vďaka čomu vieme, ako bude novinka vyzerať. Aquos S3 vyzerá podľa fotografií veľmi zaujímavo a pravdepodobne nie je tajomstvom, že si smartfón za inšpiráciu berie iPhone X. Na prednej strane totiž nájdeme podobný zárez u displeja ako na iPhone a rovnako tak na zadnej strane nájdeme podobne umiestnený fotoaparát ako na iPhone. Spoločnosť Sharp chce svoj dizajn od konkurencie odlíšiť, a preto model Aquos S3 prinesie hranateľný dizajn.

Sharp Aquos S3 by mal ponúknuť 6″ Full HD displej. Pod kapotou nájdeme 8-jadrový procesor Snapdragon 630, ktorému bude sekundovať 4 alebo 6 GB RAM a 64 alebo 128 GB úložisko. Pripravovaná novinka záujme zadným 13 Mpx duálnym fotoaparátom a samotný telefón ponúkne žiaľ batériu iba o kapacite 3100 mAh, takže bude treba rátať s priemernou výdržou jeden deň. Očakáva sa, že novinka bude predstavená už tento mesiac na veľtrhu MWC 2018 v Barcelone a do predaja by sa nový Sharp Aquos S3 mohol dostať v priebehu apríla až júna.

Facebook pridáva nové tlačidlo, ktoré umožní reagovať na nevhodný komentár či cenu

Via: Gsmarena.com

KOMENTÁRE