Takto má vyzerať Huawei Mate 20! Displej nebude mať rámčeky a pod kapotou nájdeme brutálny výkon

zdroj: targetyoutube.com

Sú to len dva mesiace, čo spoločnosť Huawei predstavila aktuálne vlajkové smartfóny Huawei P20 a Huawei P20 Pro. Skalní fanúšikovia tohto čínskeho výrobcu vedia, že pri dvojici top smartfónov to nekončí a Huawei predstaví neskôr v tomto roku ešte čerešňu na torte, ktorou bude vlajkový model Huawei Mate 20.

Na internet sa dostala špionážna fotografia pripravovaného smartfónu Huawei Mate 20. Tá prezrádza, že sa určite máme na čo tešiť, pretože Huawei pripravuje úplne nový “bezrámčekový” dizajn a skutočné rámčeky nájdeme iba na vrchnej a spodnej časti smartfónu. Novinka tak ponúkne nie iba vyšší výkon, o ktorý sa postará nový čip Kirin 980, ale aj vynovený dizajn.

Mate 20
Zdroj: gizchina.com

Huawei Mate 20 môže ponúknuť revolučný dizajn a brutálne vysoký výkon

Séria Mate smartfónov je vlajkovou triedou spoločnosti Huawei. Čínsky výrobca tak k tejto sérii pristupuje inač a tieto modely získavajú najnovšie funkcie a technológie medzi prvými. Nový čip Kirin 980 by podľa doposiaľ známych únikov, mohol ponúknuť skóre v AnTuTu benchmarku v podobe až 350 000 bodov, čo je veľmi vysoká hodnota. Nový Huawei Mate 20 by mal výrobca predstaviť už o niekoľko mesiacov a jeho očakávaný začiatok predaja je na posledný štvrťrok tohto roka.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok: zdroj: targetyoutube.com

Náš TIP:   Ako spraviť screenshot na Andoid smartfóne | NÁVOD
Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 16 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.