Xiaomi ukázalo Mi Mix 2S, ktorý ponúkne ohromný dizajn a výkon

V poslednej dobe sú kroky spoločnosti Xiaomi v mobilnom segmente pomerne neisté. Raz sa od Xiaomi očakáva, že predstaví ďalšiu generáciu svojho smartfónou, potom sa ukážu informácie, že nakoniec spoločnosť plánuje iba svoj model omladiť. Niečim podobným by si mal prejsť aj Xiaomi Mi Mix 2, ktorý čínska spoločnosť plánuje nahradiť modelom Mi Mix 2S.

Na internet sa dostal banner, ktorý predstavuje model Xiaomi Mi Mix 2S. Táto čínska novinka by mala ponúknuť ohromujúci dizajn a obrovský výkon, o ktorý sa postará čip Snapdragon 845. Najnovší banner uvádza aj samotné parametre pripravovaného modelu Mix 2S. Vďaka tomu vieme, že novinka pod kapotou ponúkne 8 GB operačnú pamäť RAM a 256 GB úložisko. Mi Mix 2S sa bude opäť zameriavať na veľmi tenké rámčeky okolo displeja, ktorý bude mať veľkosť 5,99″.

Čínske Xiaomi plánuje svoju „bezrámčekovú“ modelovú radu posunúť opäť o krok vyššie. Mi Mix 2S tak dostane nekompromisný výkon a vylepšený dizajn. Takmer celú prednú plochu bude tvoriť displej a pozitívnou informáciou je, že okolo displeja nenájdeme výrez, takže sa Xiaomi v tomto smere nechce inšpirovať iPhonom X a chce ponúknuť čo najlepší užívateľský zážitok. Pripravovaná novinka bude obsahovať 12 Mpx zadný fotoaparát, ktorý bude založený na čipe Sony IMX363. Na zadnej strane taktiež nájdeme senzor odtlačku prsta, no dobrou správou je, že nový Mi Mix 2S by mohol ponúknuť aj možnosť odomykania telefónu prostredníctvom tváre.

Xiaomi Mi 7 ponúkne brutálny výkon a až 8 GB RAM

Via: Gsmarena.com

KOMENTÁRE